دیجیتال مارکتینگ

چه عواملی برای پربازدید شدن سایت من تاثیر دارد ؟

اینکه توی صفحه اول گوگل باشیم!

شاید آرزوی هر وب‎سایتی باشد، برای همین شاید دنبال متخصصانی بگردیم که بتوانند به بهترین شکل این کار را برایمان انجام دهند. ولی خب تو هر صفحه گوگل تنها ده نتیجه نشان داده‌می‌شود و قرارگرفتن در صفحه اول قطعا مستلزم طی کردن مراحل اصولی  سئو می‌باشد. مخصوصا اگر کلمات پربازدید و تک کلمه‌ای را انتخاب کرده باشیم.

سئو یا بهینه‌سازی موتور جستجو ( Search Engine Optimization)

برای کمک به وبسایت‌ها برای بیشتر دیده شدن جهت رسیدن به رتبه‌بندی بالاتر نتایج جستجو گوگل ساخته شده‌است. از اونجایی که موتورهای جستجو گوگل الگوریتم های رتبه‌بندی خود را مدام تغییر می‌دهند، بنابراین مهندسین سئو باید با بروز نگه‌داشتن اطلاعات خود در این زمینه و کمک از علم و دانش خود با صبوری سئو سایت‌ ها را بهینه سازی کنند. ما در شهر مشهد توانسته ایم در عرصه آموزش سئو در مشهد به خیلی از مشتریان عزیزمان به صورت حضوری و آنلاین بهترین راه کار ها را برای افزایش فروش و بهینه سازی سایت های آن ها بدهیم.

سئوکار باید از بیش از 200 معیار، جهت الگوریتم رتبه بندی گوگل آگاه باشد و بتواند با الویت‌بندی این معیارها، مهمترین آن‌ها را برای پیاده‌سازی سایت‌ها تشخیص دهد. فرایند بهینه‌سازی سایت یک پروسه زمانبر و مستمر است. برای کسب جایگاه بهتر در رتبه‌بندی گوگل، هر سایت لازم است سه بخش اصلی را تحت کنترل قرار دهد:

سئو تکنیکال :

مراحل بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو را که به محتوای سایت بستگی ندارد و به زیرساخت سایت مرتبط است قسمت تکنیکال یا فنی سئو میگویند.

سئو درون صفحه (On Page Seo ) :

کنترل همه کدها و محتویات درون وب‌سایت و به طور کلی هرچیزی که درون سایت خود بارگذاری می‌کنیم را شامل می‌شود. هرگونه تغییری که ما در ظاهر سایت خود ایجاد می‌کنیم در نتایج جستجو تاثیر می‌گذارد. بنابراین خیلی مهم است که سئو درون صفحه‌ای به درستی ایجاد شود.

سئو برون صحفه ­( Out Page Seo ):

تنها رعایت کردن زیرساخت‌های تکنیکال و محتوای درون سایت شاید ما را به پیج اول بیاورد ولی برای رقابت با سایت‌های قدیمی باید در شبکه‌های اجتماعی‌، فروم‌های تخصصی‌، خرید بک لینک، آگهی و … فعالیت موثر داشته باشیم.

seo

اگر معیارهای الگوریتم های گوگل را رعایت نکنیم موتور جستجو نمی‌تواند ما را پیدا کند و اگر موتور جستجو نتواند ما را پیدا کند مخاطبان ما هم نمی‌توانند، پس سئو سایت اهمیت بسیاری دارد که از جمله آن‌ها میتوان به :

مخاطبان در جستجوهای اول تا پنجم موضوع مورد نظر خود را پیدا می‌کنند و اغلب حتی به صفحات بعدی نمی‌روند پس ما ناچاریم سایت خود را در رتبه‌های بالای  گوگل قرار دهیم.

یک سئو خوب به تجربه کاربری خوب و درنتیجه کاربردی شدن وبسایت ما کمک می‌کند.

نزدیک به سه میلیارد نفر از مردم جهان حداقل در یکی از شبکههای اجتماعی حضور دارند. بالا آمدن سایت ما در گوگل به بیشتر دیده شدن ما در شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز کمک می‌کند و همین به معنی بهبود رتبه وبسایت ماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا