خدمات ما

سفارش طراحی وب سایت

طراحی سایت اختصاصی، طراحی نرم افزارهای تحت وب اختصاصی

مهم‌ترین بخش های پروژه شما

در تلاش هستیم تا تجربه متفاوتی برای شما رقم بزنیم

طراحی سایت واکنشگرا

طراحی سایت‌هایی واکنش‌گرا، به این معنی که سایت شما متناسب با دستگاه‌های مختلفی که کاربران استفاده می‌کنند تغییر کند و به صورت استاندارد نمایش داده شود.

توجه به نیاز مشتری

انجام طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت با وردپرس، با توجه به نیاز و خواسته مشتری

طراحی اصولی

طراحی اصولی و استفاده از آخرین استانداردهای روز دنیای برنامه‌نویسی، شما را یک سر و گردن از رقبایتان بالاتر می‌برد.

تیم ماهان

تیم برنامه نویسی ماهان

هدف تیم برنامه نویسی ماهان همراهی کسب و کارها در دنیای اینترنت است. به شما کمک می‌کنیم تا به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن از مشتریان خود میزبانی کنید. ما از تمام تجربه و مهارت خود برای این هدف استفاده می‌کنیم و پیشرفت کسب و کار شما، انگیزه ادامه کار و مایه رفع خستگی ماست.

دستگاها

طراحی سایت اختصاصی یا استفاده از cms وردپرس؟

این سوالی‌ست که برای بسیاری از افراد مطرح می‌شود. در جواب باید گفت که انتخاب بین این دو گزینه بیشتر به موارد زیر بستگی دارد: 1) بودجه شما چقدر است: اگر بودجه محدودی دارید، اولین پیشنهاد ما به شما طراحی سایت با وردپرس است، چرا که هزینه خدمات طراحی سایت اختصاصی به مراتب بسیار بیشتر از طراحی سایت با وردپرس است. 2) نیاز کسب و کار شما: اگر نیاز کسب و کار شما با استفاده از یک سایت وردپرسی ساده به خوبی رفع شود، چرا باید هزینه زیادی برای طراحی سایت اختصاصی بپردازید؟ از طرف دیگر ممکن است کسب و کاری با یک سایت وردپرسی نتواند پاسخگوی تمام نیاز مشتریان خود باشد. در این موارد حتی اگر در ابتدای راه با هزینه کمتر یک سایت وردپرسی راه اندازی کنید، خسارت ناشی از نداشتن یک سایت کاربردی و خوب، به مراتب بیشتر از هزینه منطقی طراحی سایت اختصاصی می‌باشد، پس در این موارد توصیه ما به شما برنامه‌نویسی اختصاصی است. این نکته را هم باید مد نظر داشته باشید که هزینه سایت وردپرسی لزوما کمتر از سایت اختصاصی نبوده و فاکتورهای دیگری هم برای انتخاب بین این گزینه وجود دارد. ما در ماهان به شما کمک می‌کنیم تا سایت مناسب کسب و کارتان را به درستی انتخاب کنید.


سوالات متداول

بله، با توجه به نیاز شما، پشتیبانی می‌تواند به صورت ماهانه یا سالانه انجام پذیرد.

بسته به ویژگی‌های مدنظر شما و گستردگی پروژه، زمان انجام پروژه متفاوت است. با این وجود، حداقل زمان انجام پروژه‌های طراحی سایت (اختصاصی و وردپرسی) 2 ماه است.

بحث هزینه‌ها هم بستگی به فاکتورهای زیادی دارد. هرچه ویژگی‌های مد نظر شما برای یک سایت بیشتر باشد، طبیعتا هزینه آن هم بیشتر می‌شود. بهترین راه برای بدست آوردن قیمت طراحی سایت، درخواست مشاوره رایگان است. کافی‌ست با این شماره تماس بگیرید: 9851-9101-2270+

بله، کار با پنل طراحی شده را به صورت کامل به شما آموزش می‌دهیم.

چجوری میتمونیم کمکتون کنیم